CLASS 1A

1 Lena-Winslow 9-0 16 Stark County 5-4

8 Milledgeville 7-2 9 Abingdon

7-2 4 Stockton 7-2 13 North Fulton Coop* 6-3

5 Aquin 7-2 12 Fisher 6-3

2 Annawan-Wethersfield Coop* 8-1 15 Orangeville 5-4

7 Dakota 7-2 10 Princeville 7-2 3 Forreston 8-1

14 Salt Fork 5-4 6 Ottawa Marquette 7-2 11 Fulton 6-3

1 Tuscola 9-0 16 Chester 5-4 8 Arcola 7-2

9 Brown County 7-2 4 Carrollton 8-1

13 Madison 6-3 5 Camp Pt. Central 7-2

12 Calhoun* 6-3 2 Red Hill 9-0 15 Pleasant Hill-W.* 5-4

7 Decatur Lutheran Coop* 7-2 10 Cumberland 7-2

3 Argenta-Oreana 8-1 14 Central A & M 5-4

6 Athens 7-2 11 Warrensburg-Latham 6-3

CLASS 2A

1 Newman C. C. 9-0 16 Aurora Christian 5-4

8 Hope Academy 7-2 9 Orr 7-2

4 Orion 7-2 13 Rockford Christian 5-4

5 Clifton Central 7-2 12 Mercer County 5-4

2 Gibson City-MS 9-0 15 Eastland-Pearl City Coop* 5-4

7 Fieldcrest 7-2 10 West Carroll 6-3

3 Rockridge 8-1 14 El Paso-Gridley 5-4

6 Knoxville 7-2 11 Chi. Marshall 6-3

1 West Hancock Coop* 9-0 16 Auburn (Ill.) 5-4

8 Bismarck-Henning 6-3 9 Carmi-White Co. 6-3

4 Maroa-Forsyth 8-1 13 Illini West 6-3

5 Eldorado 7-2 12 Red Bud 6-3

2 Westville 9-0 15 Deer Cr.-Mackinaw 5-4

7 Bushnell-West Prairie Coop* 7-2 10 Carlyle 6-3

3 Tri-Valley 8-1 14 Bunker Hill Coop* 5-4

6 Shelbyville 7-2 11 Villa Grove-Heritage Coop* 6-3

CLASS 3A

1 Farmington 9-0  16 Winnebago 6-3

8 Wilmington 8-1 9 Elmwood-Brimfield Coop* 7-2

4 Peotone 8-1 13 Paxton-Buckley-Loda 6-3

5 IC Catholic 8-1 12 Watseka* 7-2

2 Williamsville 9-0 15 Hall Twp. 6-3

7 Bloomington C.C. 8-1 10 Beardstown 7-2

3 Byron 9-0 14 Eureka 6-3

6 Monticello 8-1 11 North Boone 7-2

1 Wesclin 9-0 16 Pleasant Plains 6-3

8 Newton 8-1 9 Alton Marquette 8-1

4 St. Teresa 8-1 13 Marshall (Ill.) 6-3

5 Carlinville 8-1 12 East Alton-Wood River 7-2

2 Fairfield 9-0 15 Vandalia 6-3 7 Sesser-Valier* 8-1

10 Greenville 7-2 3 Anna-Jonesboro 9-0

14 Hillsboro 6-3 6 Pana 8-1 11 DuQuoin 7-2

CLASS 4A

1 Johnsburg 9-0 16 UP/Englewood 5-4

8 Rochelle 6-3 9 Ag. Science 6-3

4 Chi. Sullivan 8-1 13 Ridgewood 6-3 5 Morris 7-2

12 Kewanee 6-3 2 Raby 8-1 15 Rock I. Alleman 5-4

7 UP/Bronzeville 7-2 10 Richmond-Burton 6-3

3 Dixon 8-1 14 Geneseo 5-4

6 Genoa-Kingston 7-2 11 Elmwood Park 6-3

1 Rochester 9-0 16 Prairie Central 5-4

8 Althoff 8-1 9 Carterville 7-2

4 Herrin 8-1 13 Paris 6-3

5 Tolono Unity 8-1 12 Pontiac 6-3

2 Highland 9-0 15 Q. Notre Dame 5-4

7 Effingham 8-1 10 Manteno 6-3

3 Herscher 8-1 14 Columbia 5-4

6 Taylorville 8-1 11 Coal City 6-3

CLASS 5A

1 Phillips 9-0 16 Morgan Park 5-4

8 Back of the Yards 8-1 9 Solorio 7-2

4 Lemont 8-1 13 Woodstock N. 5-4

5 Lakes 8-1 12 Westinghouse 5-4

2 Sterling 9-0 15 St. Viator 5-4

7 Lindblom 8-1 10 Kaneland 6-3

3 Antioch 9-0 14 Woodstock Marian 5-4

6 Payton 8-1 11 Glenbard South 5-4 

 1 Dunlap 9-0 16 Streator 5-4

8 Rich Central 7-2 9 Marion 6-3

4 Hillcrest 7-2 13 Peoria 6-3

5 Glenwood 7-2 12 Mahomet-Seymour 6-3

2 Triad 8-1 15 Richwoods 5-4

7 Centralia 7-2 10 Morton (Ill.) 6-3

3 Washington (Ill.) 7-2 14 Tinley Park 5-4

6 MacArthur 7-2 11 Peo. Notre Dame 6-3

CLASS 6A

1 Prairie Ridge 9-0  16 Crystal Lake C. 5-4

8 St. Ignatius 7-2 9 Cary-Grove 6-3

4 Willowbrook 8-1 13 Deerfield 5-4

5 DeKalb 7-2 12 Montini 6-3

2 Riverside-Brookfield 8-1 15 Lake Forest 5-4

7 Hoffman Estates 7-2 10 De La Salle 6-3

3 Rockford Auburn 8-1 14 Belvidere North 5-4

6 Mather 7-2 11 Grayslake North 6-3

1 Crete-Monee 8-1 16 Hinsdale South 5-4

8 St. Laurence 6-3 9 Quincy 6-3

4 Richards 7-2 13 Providence 5-4

5 Normal West 7-2 12 B.I. Eisenhower 6-3

2 Nazareth 8-1 15 Springfield 5-4

7 Danville 7-2 10 T.F. South 6-3

3 Shepard 8-1 14 Marmion 5-4

6 Sacred Heart-Griffin 7-2 11 Hubbard 6-3

CLASS 7A

1 Hononegah 9-0 32 Harlem 5-4

16 Maine West 7-2

17 Benet Academy 6-3 8 Hersey 8-1

25 Rolling Meadows 6-3 9 Lincoln-Way C. 8-1

24 Rockford East 6-3 4 Batavia 8-1

29 Glenbard North 5-4 13 Wheaton North 7-2

20 Fenwick 6-3 5 Lincoln Park 8-1 28 Alton 5-4

12 Lincoln-Way W. 7-2 21 Jacobs 6-3

 2 Normal Community 9-0 31 Downers Grove N. 5-4

15 Moline 7-2 18 Chi. Mt. Carmel 6-3

7 East St. Louis 8-1 26 Libertyville 5-4

10 Buffalo Grove 8-1 23 Belleville West 6-3

3 Lake Zurich 9-0 30 Schaumburg 5-4

14 Plainfield North 7-2 19 Andrew 6-3

6 St. Charles North 8-1 27 Highland Park 5-4

11 St. Rita 7-2 22 Simeon 6-3

CLASS 8A

1 Lincoln-Way E. 9-0 32 Joliet West 5-4

16 Oswego East 7-2 17 St. Charles East 7-2

8 Glenbard West 8-1 25 Bloom Twp. 6-3

9 Oswego 8-1 24 Naperville North 6-3

4 Homewood-Floss. 8-1 29 Lake Park 5-4

13 Naperville Central 7-2 20 West Aurora 7-2

5 Maine South 8-1 28 Evanston 6-3

12 Bolingbrook 7-2 21 Gurnee Warren 6-3

 2 Barrington 9-0 31 Glenbrook South 5-4

15 Minooka 7-2 18 Niles Notre Dame 7-2

7 Huntley 8-1 26 Edwardsville 6-3 1

0 South Elgin 8-1 23 Palatine 6-3

3 Marist 9-0 30 Oak Park-River For. 5-4

14 Lyons 7-2 19 Curie 7-2

6 Loyola Academy 8-1 27 New Trier 6-3

11 Hinsdale Central 7-2 22 Stevenson 6-3